Finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości
15805
post-template-default,single,single-post,postid-15805,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

Finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

1 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbył się finał Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości. Konkurs organizowany był po raz dziewiąty. W konkursie uczestniczyło 2500 uczniów z 25 szkół średnich z województwa pomorskiego, do finału zakwalifikowało się 261 osób, w tym sześciu z naszej szkoły. Najlepiej z pośród naszych uczniów wypadli: Andrzej Łaski, Katarzyna Dunst oraz Karol Pawella. Gratulujemy.

Joanna Parol

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content