Drugie miejsce w finale XVIII Licealiady województwa pomorskiego w futsalu dziewcząt
15800
post-template-default,single,single-post,postid-15800,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Drugie miejsce w finale XVIII Licealiady województwa pomorskiego w futsalu dziewcząt

Drugie miejsce w finale XVIII Licealiady województwa pomorskiego w futsalu dziewcząt

26 lutego w Gdyni odbył się finał XVIII Licealiady województwa pomorskiego w futsalu dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły, pod opieką pani Anny Netki – Chojnackiej i pani Magdy Chojnowskiej zajęła drugie miejsce. Gratulujemy dziewczętom.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content