Studniówka 2018
15799
post-template-default,single,single-post,postid-15799,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Studniówka 2018

Studniówka 2018

27 stycznia tradycyjnymi słowami „Poloneza czas zacząć” uczniowie klas maturalnych wraz ze swoimi wychowawcami: panią Izabelą Zalewską i panią Iwoną Noggą rozpoczęli swój bal studniówkowy. Tym razem odbył się on w Warlubiu. Wśród zaporoszonych gości nie zabrakło dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców tegorocznych maturzystów. Udana zabawa trwała do rana. Teraz zostały tyko wspomnienia i nauka do matury.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content