II Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym „- etap szkolny
15798
post-template-default,single,single-post,postid-15798,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

II Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym „- etap szkolny

II Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym „- etap szkolny

Dnia 9 stycznia br. odbył się I etap II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym”. Organizatorem tego konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim i Citi Fundation. Celem konkursu jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz poziomu umiejętności uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie racjonalnego zarządzania finansami. Drużyna uczniów miała za zadanie rozwiązanie on-line kilku zadań testowych. Były to rozgrywki międzyszkolne. Do II etapu zakwalifikowało się 20 zespołów z całej Polski. Gratuluję drużynie z naszej szkoły, która również zakwalifikowała się do II etapu, w którym zadaniem uczniów będzie przygotowanie filmu i opublikowanie go w internecie. Życzę powodzenia!!!

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content