Rozdanie nagród dla uczestników konkursów
15795
post-template-default,single,single-post,postid-15795,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Rozdanie nagród dla uczestników konkursów

Rozdanie nagród dla uczestników konkursów

Druga część świątecznego spotkania w sali gimnastycznej przebiegła pod hasłem konkursy i nagrody. Pan dyrektor Tomasz Piechowski wręczył nagrody wszystkim uczniom, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych, sportowych i artystycznych. Ciekawym przerywnikiem podczas wręczania nagród była „Kolęda dla nieobecnych” w wykonaniu Natalii Krzysztoń z klasy II TL. Na koniec uroczystości pan dyrektor życzył wszystkim wesołych świąt i dobrego wypoczynku.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content