X Akademicki Turniej TRANSEDU
15790
post-template-default,single,single-post,postid-15790,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

X Akademicki Turniej TRANSEDU

X Akademicki Turniej TRANSEDU

W dniu 4 grudnia w naszej szkole odbył się X Akademicki Turniej TRANSEDU dla studentów i uczniów logistyki. Do turnieju przystąpiło 22 uczniów Klasy III i IV Technikum Logistycznego. I etap turnieju polegał na rozgrywkach w grze opartej na działaniu systemu giełdy transportowej. Każdy uczestnik wcielił się w rolę przewoźnika drogowego i wykorzystując flotę 5 pojazdów, którymi dysponował musiał zawierać transakcje biznesowe ze zleceniodawcami. Rozgrywka trwała 45 minut, a o miejscu w rankingu decydowała stawka EUR/km. W II etapie turnieju uczestnicy rozwiązywali test składający się z 40 pytań obejmujący zagadnienia z zakresu transportu i spedycji, języka branżowego angielskiego lub niemieckiego oraz znajomości geografii niezbędnej do pracy spedytora. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania. Karolina Kropisz z klasy IV TL zajęła 8 miejsce w Polsce wśród uczniów szkół średnich i została oficjalnie wyróżniona w ogólnopolskim rankingu na stronie internetowej TRANSEDU. Karolina zostanie nagrodzona zestawem gadżetów ufundowanych przez organizatorów turnieju. Na specjalne wyróżnienie zasługują również Daniel Grzonka z klasy IV TL, który zajął 11 miejsce w Polsce oraz Krystian Demski z 12 pozycją w ogólnopolskim rankingu szkół średnich o specjalności technik logistyk i technik spedytor. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w turnieju za ogromne zaangażowanie oraz serdecznie gratulujemy wyróżnionym.

Grażyna Mechlińska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content