„Życie nie tylko po to jest by brać…”
15782
post-template-default,single,single-post,postid-15782,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

„Życie nie tylko po to jest by brać…”

„Życie nie tylko po to jest by brać…”

6 grudnia wszyscy czekamy na Mikołaja. Każdemu z nas radość sprawia otrzymywanie prezentów, jednak chyba większą radością jest ich dawanie. W tegoroczne mikołajki grupa siedemnastu krwiodawców Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” udała się do Starogardu Gdańskiego żeby oddać krew. W sumie oddaliśmy 5, 13 litra krwi. Krwi nie da się wyprodukować, dlatego każda kropelka jest tak bardzo cenna. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za chęć niesienia pomocy innym, paniom ze Stacji Krwiodawstwa w Starogardzie Gdańskim za uśmiech i bardzo sympatyczną obsługę oraz dyrekcji szkoły za udostępnienie transportu. Szczególne podziękowania należą się panu Tadeuszowi Wojtasiowi za słodkie upominki dla krwiodawców.

                                                                                                                                                                                                                                                       Zarząd Klubu : Karolina Pater

Anna Netka – Chojnacka

                                                                                                                                                                                                                                                            Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content