Akcja charytatywna w Ośrodku Gminnym w Osieku
15776
post-template-default,single,single-post,postid-15776,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Akcja charytatywna w Ośrodku Gminnym w Osieku

Akcja charytatywna w Ośrodku Gminnym w Osieku

Zbliżają się święta z tej okazji nie powinniśmy zapominać o innych. Postanowiliśmy odwiedzić Gminny Ośrodek Kultury w Osieku. Razem z uczestnikami zajęć graliśmy w gry a także upiekliśmy pyszne rogaliki. Po zrobieniu rogalików, usiedliśmy przy stole i popijając kawę, herbatę kosztowaliśmy nasze wypieki.

Mateusz Kosecki kl. I TL

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content