Konkurs Wiedzy o Powiecie Starogardzkim
15771
post-template-default,single,single-post,postid-15771,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Konkurs Wiedzy o Powiecie Starogardzkim

Konkurs Wiedzy o Powiecie Starogardzkim

23 listopada grupa uczniów naszej szkoły : Katarzyna Dunst (kl. III TL ), Weronika Lisakowska (kl. II TE) oraz  Andrzej Łaski ( kl. II TL) pod opieką pani Jolanty Góreckiej zajeła  II miejsce w Konkursie Wiedzy o Powiecie Starogardzkim. Uczniów do konkursu przygotował pan Grzegorz Piotrowski. Gratulujemy!

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content