Wyniki konkursu na logo Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
15770
post-template-default,single,single-post,postid-15770,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyniki konkursu na logo Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi

Wyniki konkursu na logo Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi

21 listopada jury w składzie : pani Karolina Pater, pani Anna Netka – Chojnacka i pani Edyta Staniszewska rozstrzygnęło konkurs na logo Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi. Jednogłośnie wygrał projekt autorstwa Magdaleny Kijanowskiej ( kl. IV TE i L ) i Mateusza Kłotkowskiego ( kl. I TE ) . Wyniki całego konkursu przedstawiają się następująco :

I miejsce  – MAGDALENA KIJANOWSKA  kl. IV TE i L  

                  MATEUSZ  KŁOTKOWSKI      kl. I TE

II miejsce – Alicja Żywicka   kl. II TL

III miejsce – Kamila Dunst   kl. IV E i L

Wyróżnienia: Aniela Sabiniarz   i Klaudia Ronowska   kl. II TL,  Dorota Kurowska   kl. IV TE i L    

Gratulujemy wszystkim uczestnikom . Nagrody zostaną wręczone 22 grudnia podczas szkolnych jasełek.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content