Ogólnopolska Olimpada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolny
15767
post-template-default,single,single-post,postid-15767,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ogólnopolska Olimpada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolny

Ogólnopolska Olimpada Wiedzy Ekonomicznej – etap szkolny

Dnia 8 listopada br. 10 uczniów klasy IV Technikum Ekonomicznego wzięło udział w szkolnych eliminacjach XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Celem Olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce oraz wspieranie rozwoju uczniów szczególnie uzdolnionych. Hasło przewodnie tegorocznej Olimpiady to: „Wyzwania współczesnego rynku pracy”. Olimpiada objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.                                                                                                                                                               Zawody szkolne miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów: jednego pytania o charakterze ogólnym, nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady, zadania z podstaw ekonomii oraz z 30 pytań testowych.  Uczestnikom Olimpiady życzymy zakwalifikowania się do zawodów okręgowych II stopnia!

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content