Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej
15758
post-template-default,single,single-post,postid-15758,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej

Peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej

W dniach 11-12 października w parafii p.w. Wszystkich Świętych w Skórczu, odbyła się dekanalna Peregrynacja Kopii Figury Matki Bożej Fatimskiej. Młodzież naszej szkoły czynnie włączyła się w tę uroczystość. Uczniowie klas mundurowych stanowili asystę przy wprowadzeniu i pożegnaniu Figury M.B. Fatimskiej.

Joanna Parol

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content