III Apel Pamięci w Lesie Zajączek
15756
post-template-default,single,single-post,postid-15756,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

III Apel Pamięci w Lesie Zajączek

III Apel Pamięci w Lesie Zajączek

W niedzielę 15 października poczet sztandarowy naszej szkoły wraz z opiekunem uczestniczył w apelu pamięci w lesie Zajączek. Przy grobach masowych, w których spoczywają mieszkańcy Skórcza i okolic rozstrzelani 78 lat temu przez hitlerowskich okupantów, zgromadzili się mieszkańcy gminy oraz przedstawiciele miejscowych władz ,organizacji i duchowieństwa. Uroczystość zakończyła się złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content