Życzenia na Dzień Edukacji
15755
post-template-default,single,single-post,postid-15755,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Życzenia na Dzień Edukacji

Życzenia na Dzień Edukacji

Starogard Gdański, dn. 12 października 2017 r.

 

 

 

                                               Panie i Panowie

                                               kierownictwa szkół i placówek,

                                               nauczyciele,

                                               pracownicy administracji i obsługi.

 

 

        Dzień Edukacji Narodowej jest świętem, którego znaczenie wynika z roli edukacji
w życiu każdego człowieka.

        Nie ulega wątpliwości, że istota ludzka staje się człowiekiem w skomplikowanym
i trudnym procesie uczenia się. To właśnie Państwo, Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Starogardzki realizujecie to podstawowe zadanie w naszym powiecie. Realizujecie je ze świetnymi rezultatami np. po Gdyni druga zdawalność matury w Województwie Pomorskim w tym roku.

        Za Państwa solidną, ofiarną i kompetentną pracę z młodzieżą – serdecznie dziękujemy.

Szkoły i placówki nie były w stanie efektywnie pracować gdyby nie świetna praca urzędników szkolnych i pracowników obsługi. To dzięki Państwu wnętrza naszych szkół i placówek oraz piękne ogrody, które je otaczają stanowią tak sprzyjające warunki do pracy i relaksu społecznościom szkolnym. Serdecznie dziękujemy.

        Szanowne Panie i Panowie Dyrektorzy oraz osoby z kierownictw, bez Waszej troski o powierzone społeczności szkolne nie byłoby ani nowoczesnej bazy, ani wysokich wyników nauczania. Państwa praca i praca podległych Państwu pracowników zasługują na najwyższe uznanie i szacunek.

        Życzymy wszystkim Państwu i całym społecznościom szkolnym pomyślności
w życiu osobistym i zawodowym oraz satysfakcji z tego, czego wykonania Państwo się podjęliście.

Etatowy Członek Zarządu

Wicestarosta Starogardzki

Starosta Starogardzki

Patryk Gabriel

Kazimierz Chyła

Leszek Burczyk

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content