Wycieczka przedmiotowa do firmy Broker
15750
post-template-default,single,single-post,postid-15750,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka przedmiotowa do firmy Broker

Wycieczka przedmiotowa do firmy Broker

Dnia 26.09 2017r uczniowie drugiej klasy technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do firmy Broker w Rokocinie. Pan dyrektor Waldemar Kałuski przedstawiał uczniom specyfikę działalności przedsiębiorstwa. Uczniowie mogli zobaczyć infrastrukturę magazynową oraz procesy magazynowe i produkcyjne które zachodzą w firmie Broker.

Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content