V Wojewódzki Memoriał im. Stefana Hejny
15748
post-template-default,single,single-post,postid-15748,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

V Wojewódzki Memoriał im. Stefana Hejny

V Wojewódzki Memoriał im. Stefana Hejny

Kinga Kniasiak z klasy I TL strzela z pistoletu od 4 lat i jest utalentowaną juniorką, która należy do klubu Strzeleckiego KS Tarcza LOK w Starogardzie Gdańskim. Odnosząc sukcesy na szczeblu rejonowym przez 3 lata trenowała pod okiem trenera Piotr Lamka. Odczuwała niedosyt sukcesów. Odwaga, która jest jej jedna z wielu cech zaowocowała zmianą trenera na obecnego Damiana Zielińskiego. Dzięki rada zespołu miedzy innymi trenerów fizycznych oraz jej zacięcia  i ciężkich treningów spowodowało wywalczeniem miejsca w kadrze strzeleckiej Pomorza. Kinga reprezentowała nasze województwo na Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Młodzieży na Mazowszu i ostatniego sukcesu czyli III miejsce w finale Ppn 40 na  V Wojewódzkim  Memoriale im. Stefana Hejny. Dodatkową cechą charakterystyczną Kingi jest łatwość nawiązywania kontaktów i zarażania swoją pasją ludzi do około. Całość dopełnia jej niepokorność.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content