Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego
15746
post-template-default,single,single-post,postid-15746,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

Narodowe czytanie „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

22 września , po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję czytania. W tym roku czytaliśmy fragmenty „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Młodzież czytającą przygotowali poloniści pani Ewa Szwocha i pan Grzegorz Piotrowski, a smutną piosenką Chochoła zaśpiewała Maria Cichon.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content