Ognisko integracyjne klas pierwszszych w leśniczówce Czarne
15745
post-template-default,single,single-post,postid-15745,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ognisko integracyjne klas pierwszszych w leśniczówce Czarne

Ognisko integracyjne klas pierwszszych w leśniczówce Czarne

Pierwsze tygodnie września to czas „aklimatyzacji” dla uczniów klas pierwszych. Jedną z form integracji nowoprzyjętych uczniów było ognisko w leśniczówce Czarne. 20 września obie klasy pierwsze TE i TL udały się wraz ze swoimi wychowawcami oraz panią pedagog i panią bibiotekarką, na spacer do oddalonej od szkoły o około 4 km leśniczówki. Dziękujemy właściecielom leśniczówki Czarne za miłą gościnę. 

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content