Pożegnanie…
15739
post-template-default,single,single-post,postid-15739,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pożegnanie…

Pożegnanie…

W dniu 23 czerwca 2017 r., w wieku 19 lat, zginął tragicznie Jakub Gajewski – uczeń klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu.

Pogrzeb odbył się 28 czerwca 2017 r. o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Smętowie Granicznym.

Jakub był osobą bardzo lubianą, tzw. „duszą towarzystwa”.Zawsze uśmiechnięty i służący pomocą. Był honorowym dawcą krwi, chętnie pomagał w przygotowywaniu uroczystości szkolnych oraz w obsłudze wigilii dla osób samotnych i potrzebujących wsparcia. Brał także udział w konkursach z języka niemieckiego oraz zawodach sportowych.

Wszystkim nam będzie Go bardzo brakowało…

Msza święta za duszę śp. Jakuba odbędzie się 27 września 2017 r. o godzinie 17.00 w Kościele Parafialnym w Smętowie Granicznym.

Iwona Nogga

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content