Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
15738
post-template-default,single,single-post,postid-15738,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Ostatni dzień roku szkolnego 2016 /2017 upłynął pod hasłem nagród i podziękowań. W czasie mszy świętej w kościele parafialnym w Skórczu młodzież naszej szkoły dziękowała księdzu Karolowi Gierszewskiemu za rok pracy katechetycznej.

W sali gimnastycznej spotkaliśmy się na uroczystym apelu przygotowanym przez klasy pierwsze pod opieką : pani Magdaleny Talaśki, pani Pauliny Rękiewicz oraz pana Grzegorza Piotrowskiego, który poprowadził tę uroczystość. Nie zabrakło także pana Kazimierza Chyły , Wicestarosty Powiatu Starogardzkiego, który podziękował Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za pracę w kończącym się roku szkolnym oraz życzył wszystkim udanych wakacji. 23 czerwca to także dzień pożegnania klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W imieniu uczniów tej klasy słowa podziękowania odczytały : Agnieszka Sternicka i Celina Zagórska. I nadszedł czas wręczenia nagród i świadectw dla uczniów , którzy uzyskali najlepsze wyniki lub wyróżnili się pracą na rzecz szkoły i środowiska.   Nagrody i świadectwa wręczył pan dyrektor Tomasz Piechowski . Kandydatką do stypendium Prezesa Rady Ministrów została Aniela Sabiniarz, uczennica klasy I TL o profilu wojskowym. Aniela uzyskała w szkole najwyższą średnią ocen 5, 17 .

Po części oficjalnej obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez klasy pierwsze), po której wychowawcy klasy wręczyli pozostałe świadectwa.

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Życzę Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły i uczniom udanych i słonecznych wakacji, a przystępującym do egzaminów zawodowych wysokich wyników 🙂

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content