Podpisanie porozumienia o współpracy ZSP w Skórczu i firmy IGLOTEX
15737
post-template-default,single,single-post,postid-15737,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Podpisanie porozumienia o współpracy ZSP w Skórczu i firmy IGLOTEX

Podpisanie porozumienia o współpracy ZSP w Skórczu i firmy IGLOTEX

13 czerwca  w siedzibie firmy Iglotex w Skórczu,  została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Zespółem Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Mykietyna w Skórczu i wyżej wymienioną firmą. Dzięki podpisanej umownie od nowego roku szkolnego powstanie szkoła branżowa pod patronatem firmy Iglotex.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content