Turniej Przedsiębiorczości
15732
post-template-default,single,single-post,postid-15732,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Turniej Przedsiębiorczości

Turniej Przedsiębiorczości

W czwartek 11 maja trójka naszych uczniów (Judyta Rocławska, Andrzej Łaski i Maciej Babinek) uczestniczyła w Turnieju Przedsiębiorczości dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego. Był on organizowany po raz ósmy przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Celami i założeniami turnieju była promocja wśród młodych ludzi praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy oraz wskazanie ich znaczenia w miejscu przyszłej pracy. W trakcie intensywnej pracy w grupach, młodzież rozwiązywała różne zadania z kreatywności, ćwiczenia pamięci, komunikacji interpersonalnej oraz marketingu. Wszyscy doskonale przy tym się bawili. Na wyróżnienie zasłużył Maciej Babinek, uczeń klasy II Technikum Logistycznego, którego grupa zajęła I miejsce. Prezentowany przez nich „Generatora nastroju” zdobył najwięcej owacji. Pozostali nasi uczniowie wykazali się również dużą kreatywnością i pomysłowością.

Joanna Parol

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content