Święto 16. Batalionu Dowodzenia im. Ziemi Elbląskiej
15731
post-template-default,single,single-post,postid-15731,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Święto 16. Batalionu Dowodzenia im. Ziemi Elbląskiej

Święto 16. Batalionu Dowodzenia im. Ziemi Elbląskiej

W piątek 12 maja uczniowie klas pierwszych technikum wraz z pocztem sztandarowym i swoimi wychowawcami reprezentowali naszą szkołę podczas obchodów święta 16. Batalionu Dowodzenia im. Ziemi Elbląskiej. Na terenie elbląskiej jednostki uczniowie wzięli udział w defiladzie pododdziałów oraz okolicznościowym festynie.

Grzegorz Piotrowski.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content