Pożegnanie absolwentów klas maturalnych
15729
post-template-default,single,single-post,postid-15729,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pożegnanie absolwentów klas maturalnych

Pożegnanie absolwentów klas maturalnych

I nadszedł czas pożegnania… 28 kwietnia uroczystym apelem w sali gimnastycznej zakończyliśmy zajęcia dydaktyczne w klasach maturalnych Technikum Ekonomicznego, Logistycznego i Żywienia. Apel poprzedziła msza święta w kościele parafialnym w Skórczu w intencji absolwentów, nauczycieli i rodziców. Do sali gimnastycznej przybyli zaproszeni goście m. in. Wicestarosta Powiatu Starogardzkiego pan Kazimierz Chyła, Burmistrz Miasta Skórcz pan Janusz Kosecki. Nie zabrakło też dyrekcji, nauczycieli i rodziców. Tegorocznym najlepszym absolwentem został Marcin Ciesielski uzyskując średnią ocen 5,13. Oprócz Marcina świadectwa z wyróżnieniem otrzymali : Sabina Porożyńska i Natalia Szachnowska ( obie uzyskały średnią ocen 4, 96 ) oraz Elwira Komin, która uzyskała średnia 4, 88. Wszyscy wymienieni uczniowie są absolwentami Technikum Logistycznego lub Ekonomicznego.

W imieniu absolwentów słowa podziękowania wygłosiła Magdalena Garboś, a do swoich uczniów kilka słów na pożegnanie wypowiedziała wychowawczyni klasy IV TE i L, Edyta Staniszewska.

Część artystyczną przygotowały klasy drugie wraz ze swoimi wychowawcami: panią Marzanną Golińską i panem Mateuszem Mechlińskim.

W czasie apelu wręczono także nagrody w konkursie pt. „Drugie życie twoich śmieci”, którego organizatorem była pani Aleksandra Sprusińska.

Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach oraz w dorosłym życiu.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content