Pożegnanie maturzystów mieszkających w internacie
15728
post-template-default,single,single-post,postid-15728,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pożegnanie maturzystów mieszkających w internacie

Pożegnanie maturzystów mieszkających w internacie

Dnia 26.04.2017 odbyło sie pożegnanie uczennic z klasy maturalnej. Uroczystość ta rozpoczęła się,  grillem przed budynkiem internatu .Następnie wszyscy wychowankowie z zaproszonymi gośćmi udali się na stołówkę, by wspólnie uczestniczyć w konkurencjach przygotowanych przez koleżanki i kolegów z młodszych klas. Maturzystki otrzymały upominki – koszulki z nadrukiem ich wizerunku. Do póżnych godzin wieczornych wszyscy wychowankowie bawili się na dyskotece. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie uroczystości: Magdzie Kijanowskiej, Dorocie Kurowskiej oraz Kacprowi Chabowskiemu.

Miłosz Latuszewski

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content