Spotkanie pt. „Bezpieczni na drodze”
15726
post-template-default,single,single-post,postid-15726,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie pt. „Bezpieczni na drodze”

Spotkanie pt. „Bezpieczni na drodze”

10 kwietnia uczniowie klas pierwszych brali udział w spotkaniu pt. „Bezpieczni na drodze”. Spotkanie poprowadził pan Włodzimierz Roznerski- doświadczony specjalista ratownictwa medycznego. Podczas godzinnego wykładu uczniowie mogli zapoznać się z ciekawymi prezentacjami i filmami ( m. in. z wypadków drogowych) dotyczącymi bezpieczeństwa na drodze. Spotkanie bardzo spodobało się uczniom. Dziękujemy panu Roznerskiemu za bardzo ciekawy przekaz.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content