Wyjazd do jednostki wojskowej w Elblągu
15722
post-template-default,single,single-post,postid-15722,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyjazd do jednostki wojskowej w Elblągu

Wyjazd do jednostki wojskowej w Elblągu

 

15 marca uczniowie klas wojskowych pod opieką pana płka Wiesława Rutkowskiego i swoich wychowawców odwiedzili jednostkę wojskową 16. Batalionu Dowodzenia im. Ziemi Elbląskiej. Młodzi kadeci na miejscu uczestniczyli w zajeciach praktycznych poprowadzonych przez żołnierzy. Wyjazd był bardzo udany. Uczniowie z niecierpliwoącią czekają następny. Dziękujemy żołnierzom  za ciekawie poprowadzone  zajęcia.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content