Andrzej Łaski sportowcem roku 2016, nagrodzonym na Gali „Kociewski Gryf”
15721
post-template-default,single,single-post,postid-15721,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Andrzej Łaski sportowcem roku 2016, nagrodzonym na Gali „Kociewski Gryf”

Andrzej Łaski sportowcem roku 2016, nagrodzonym na Gali „Kociewski Gryf”

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół Ponad Gimnazjalnych

W Skórczu

Z prawdziwą satysfakcją informuję  Szanowną Dyrekcję i Grono Pedagogiczne że Wasz uczeń Andrzej Łaski na dorocznej „Gali Kociewski Gryf”  w dniu 9 03. 2017r. w Starogardzie Gdańskim zajął  I miejsce w dziedzinie sportu za rok 2016.

                               Trener

                                                     Kazimierz Kasprzyk

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content