Spotkanie z działaczami Ośrodka Jazdy Konnej i Hipoterapii
15717
post-template-default,single,single-post,postid-15717,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie z działaczami Ośrodka Jazdy Konnej i Hipoterapii

Spotkanie z działaczami Ośrodka Jazdy Konnej i Hipoterapii

W piątek 24 lutego naszą szkołę odwiedzili działacze Ośrodka Jazdy Konnej i Hipoterapii z Mirotek. Prowadzą oni akcję edukacyjną dotyczącą humanitarnego traktowania zwierząt, a zwłaszcza koni. Podczas spotkania z młodzieżą przedstawiony został stan prawny dotyczący dobrostanu zwierząt i działania organizacji pożytku publicznego „Patataj”.

Grzegorz Piotrowski

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content