Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
15718
post-template-default,single,single-post,postid-15718,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W obchody tego święta w sposób szczególny włączyły się klasy wojskowe. Młodzi kadeci wraz z Dyrekcją i wychowawcami uczestniczyli w mszy świętej w kościele parafialnym w Skórczu. Młodzież aktywnie włączyła się w liturgię poprzez czytania, śpiewanie psalmu i niesienie darów. Na koniec eucharystii ks. Proboszcz Dariusz Ryłko podziękował za udział w liturgii i modlitwę w intencji tych, którzy walczyli o nasza wolną Ojczyznę.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content