Kolejne zajęcia z samoobrony
15716
post-template-default,single,single-post,postid-15716,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kolejne zajęcia z samoobrony

Kolejne zajęcia z samoobrony

Dobra sprawność fizyczna to jeden z atutów żołnierza. 24 lutego uczniowie z klas wojskowych uczestniczyli w kolejnych zajęciach udoskonalających kondycję fizyczną. Tym razem były to zajęcia z samoobrony, którepoprowadził pan Krzysztof „Dzidzia” Rombalski. Tematem zajęć była obrona przed atakiem nożownika. Lekcje z samoobrony są ciekawie i profesjonalnie poprowadzone, w związku z tym cieszą siew naszej szkole ogromnym zainteresowaniem młodzieży. Dziękujemy panu Krzysztofowi i zapraszamy ponownie.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content