Pierwsze Internatowe Zawody w grę FIFA
15715
post-template-default,single,single-post,postid-15715,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pierwsze Internatowe Zawody w grę FIFA

Pierwsze Internatowe Zawody w grę FIFA

20 lutego w szkolnym internacie odbyły się Pierwsze Internatowe Zawody w grę FIFA. W turnieju brało udział 12 uczestników. Głównym pomysłodawcą i organizatorem tego turnieju był uczeń klasy I TL, Kacper Chabowski. Zawody przebiegły bardzo sprawnie i cieszyły się wielkim zainteresowaniem mieszkańców internatu. Zwycięzcą zawodów został Mikołaj Chrzanowski, wyprzedzając Kacpra Chabowskiego i Przemysława Dybowskiego. Atrakcyjne nagrody ufundował dyrektor szkoły pan Tomasz Piechowski oraz pani Anna Netka-Chojnacka. Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach! 

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content