Zajęcia z terenoznawstwa z żołnierzami z Elbląga
15714
post-template-default,single,single-post,postid-15714,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zajęcia z terenoznawstwa z żołnierzami z Elbląga

Zajęcia z terenoznawstwa z żołnierzami z Elbląga

Każdy żołnierz oprócz dobrej sprawności fizycznej i umiejętności posługiwania się bronią musi zdobywać także inne predyspozycje. Jedną z nich jest poprawne korzystanie z mapy i kompasu. Młodzi kadeci skórzeckiej szkoły średniej, mieli okazję nabycia takich umiejętności w trakcie zajęć z terenoznawstwa. 15 lutego gościliśmy w szkole żołnierzy z 16. Batalionu Dowodzenia Ziemi Elbląskiej, którzy poprowadzili tego typu zajęcia. Uczniowie klas o profilu wojskowym uczestniczyli lekcjach związanych z czytaniem map wojskowych , posługiwaniem się kompasem oraz orientacją w terenie. Zajęcia zostały bardzo ciekawie poprowadzone, dziękujemy za to naszym gościom z Elbląga i zapraszamy na kolejne spotkanie.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content