Wyjazd na lodowisko klasy II TL
15713
post-template-default,single,single-post,postid-15713,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyjazd na lodowisko klasy II TL

Wyjazd na lodowisko klasy II TL

13 lutego uczniowie drugiej klasy technikum logistycznego w Skórczu, wraz ze swoim wychowawcą Mateuszem Mechlińskim, integrowali się podczas aktywnie spędzonego czasu na Starogardzkim lodowisku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji. Pogoda dopisała i wszyscy doskonale się bawili. Niektórzy doskonali swoją technikę jazdy , inni dopiero zapoczątkowali swoją przygodę z łyżwami, ale wszyscy schodzili z lodowiska z uśmiechem na twarzy. Był to miło i aktywnie spędzony czas. Następnie cała grupa udała się do nowo otwartego McDonalda w Starogardzie uzupełnić stracone kalorie. Okazuje się że i „13” może być szczęśliwym dniem.

Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content