Spotkanie z żołnierzami uczestniczącymi w misjach pokojowych
15712
post-template-default,single,single-post,postid-15712,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie z żołnierzami uczestniczącymi w misjach pokojowych

Spotkanie z żołnierzami uczestniczącymi w misjach pokojowych

1 lutego 2017 r. uczniowie klas wojskowych uczestniczyli w spotkaniu z żołnierzemi 16. Batalionu Dowodzenia Ziemii Elbląskiej. Celem spotkania było zapoznanie młodzieży z pracą żołnierzy na misjach pokojowych m. in. w Afganistanie. Młodzi kadeci mieli okazję zadania pytań i porozmawiania na tematy związane z pracą w wojsku.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content