„Poloneza czas zacząć” – Studniówka 2017
15708
post-template-default,single,single-post,postid-15708,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

„Poloneza czas zacząć” – Studniówka 2017

„Poloneza czas zacząć” – Studniówka 2017

13 stycznia uczniowie klas maturalnych wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi bawili się na balu studniówkowym w restauracji K2 w Borzechowie. Impreza rozpoczęła się od zatańczenia poloneza, którego przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Anna Netka – Chojnacka i pan Tadeusz Dziki. Po zatańczeniu tego tradycyjnego polskiego tańca, głos zabrali przedstawiciele młodzieży: Patrycja Orzechowska i Maciej Światczyński, którzy przywitali zaproszonych gości. Nie zabrakło też słów podziękowania dla wychowawców pań: Hanny Lewińskiej, Ewy Szwochy i Edyty Staniszewskiej , nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły. Po przemówieniach pana dyrektora i wychowawców nadszedł czas na toast i zabawę do rana, którą poprowadził DJ Waldzior. Czas studniówki upłynął w miłej i kulturalnej atmosferze. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej imprezy. Teraz zostały wspomnienia, zdjęcia i nauka do matury…  🙂

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content