Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”
15706
post-template-default,single,single-post,postid-15706,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”

Dnia 11 stycznia br. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”. Jego organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim. Celem tego konkursu jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz umiejętności uczniów w zakresie racjonalnego gospodarowania finansami. Uczniowie rozwiązywali on-line zadania ekonomiczne. O zakwalifikowaniu się do II etapu decydować będzie poprawność rozwiązania zadań oraz czas przebiegu konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 13 stycznia. Trzymamy za Was kciuki!

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content