Kolejny wieczór gier planszowych w szkolnym internacie
15707
post-template-default,single,single-post,postid-15707,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Kolejny wieczór gier planszowych w szkolnym internacie

Kolejny wieczór gier planszowych w szkolnym internacie

Dnia 11 stycznia br. już po raz drugi w internacie naszej szkoły odbyły się zajęcia z udziałem gier planszowych. Inicjatorem tej imprezy był pan Dyrektor, który czynnie włączył się w przebieg tego spotkania. Uczniowie wykazali wielkie zaangażowanie w zaproponowane przez organizatorów gry planszowe.  

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content