Wigilia w szkolnym internacie
15704
post-template-default,single,single-post,postid-15704,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wigilia w szkolnym internacie

Wigilia w szkolnym internacie

W dniu 21 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne z wychowankami, wychowawcami, pracownikami internatu wraz z p. Dyrektorem. Uroczystości tej towarzyszyło śpiewanie kolęd i pastorałek w j. niemieckim, angielskim i polskim. Piosenki te brały udział w konkursie. Wykonawcy wykazali duże zaangażowanie i wykonali swoje utwory na wysokim poziomie. Po burzliwej naradzie jury wyłoniło zwycięzców. Osobom śpiewającym gratulujemy talentu muzycznego. 

Emilia Filarska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content