Szkolne Kolędowanie 2016
15701
post-template-default,single,single-post,postid-15701,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Szkolne Kolędowanie 2016

Szkolne Kolędowanie 2016

Ostatni dzień zajęć szkolnych 2016 roku miał jak co roku, niecodzienny charakter. Uczniowie wszystkich klas razem ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w spotkaniach wigilijnych, w czasie których nie zabrakło życzeń, prezentów, uśmiechu i radości.

Po wigiliach klasowych nadszedł czas na coroczne kolędowanie w sali gimnastycznej. Każda z klas miała za zadanie wykonać jedną z wylosowanych wcześniej piosenek. Jury w składzie : pan Dyrektor Tomasz Piechowski, pani Dorota Świrbutowicz oraz pan płk Wiesław Rutkowski wyłoniło dwie zwycięskie klasy : klasę II TL i I ZSZ . Poza konkursem wystąpili też nauczyciele, którzy zaśpiewali kolędę „Przybliżeli do Betlejem” przy akompaniamencie ks. Karola Gierszewskiego.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się m. in. z prezentami, dlatego na koniec kolędowania pan Dyrektor wręczył nagrody uczestnikom wszystkich konkursów, które miały miejsce w tym roku szkolnym.

Po życzeniach dla wszystkich uczestników imprezy nauczyciele i pracownicy udali się na spotkanie świąteczne, w czasie którego miał miejsce jeszcze jeden miły akcent. Mieliśmy okazję podziękować pani Jolancie Filc, która po ponad trzydziestoletniej pracy w naszej szkole odchodzi na emeryturę. Dziękujemy za wiele dobroci, serca i życzliwości jaką Pani dzieliła się ze wszystkimi w codziennej pracy sekretarki i życzymy dużo szczęścia, zdrowia i wielu lat na emeryturze.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content