Rodzinne pieczenie pierników
15700
post-template-default,single,single-post,postid-15700,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Rodzinne pieczenie pierników

Rodzinne pieczenie pierników

11 grudnia w naszej szkole odbyło się RODZINNE PIECZENIE PIERNIKÓW. Bardzo cieszymy się, że rodzice znaleźli wolny czas i przybyli ze swoimi dziećmi. Zaczęło się od…… wałkowania ciasta, wycinanie ciastek w foremkach i pieczenia pierników, a potem wszyscy bawili się przy dekorowaniu wykonanych przez siebie ciasteczek. Tak zrobione ciastka dzieci zabrały ze sobą do domu.

Paulina Rękiewicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content