Jasełka w domu dziecka
15699
post-template-default,single,single-post,postid-15699,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Jasełka w domu dziecka

Jasełka w domu dziecka

Uczniowie klasy II TŻ wraz z wychowawczynią panią Marzanną Golińską oraz panią Pauliną Rękiewicz udali się z okazji Mikołajek do Domu Dziecka w Bąkowie. Przedstawili Jasełka w postaci teatru cieni. Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, które młodzież i nauczyciele przynosili do szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy dzieciom wiele radości.

Paulina Rękiewicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content