Poloneza czas zacząć… się uczyć…
15698
post-template-default,single,single-post,postid-15698,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Poloneza czas zacząć… się uczyć…

Poloneza czas zacząć… się uczyć…

Już od miesiąca tegoroczni maturzyści, pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: pani Anny Netki –Chojnackiej i pana Tadeusza Dzikiego przygotowują się do studniówkowego poloneza. Od prawie 15 lat uczniowie klas maturalnych tańczą swój pierwszy studniówkowy taniec do muzyki Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”. Życzymy powodzenia na kolejnych próbach i udanego występu na studniówce 🙂

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content