Liga Młodych Logistyków
15697
post-template-default,single,single-post,postid-15697,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Liga Młodych Logistyków

Liga Młodych Logistyków

Już po raz drugi logistycy z naszej szkoły biorą udział w konkursie „Liga Młodych Logistyków”, organizowanym przez Koło Naukowe Dialog przy Unicestwicie Katowickim. W konkursie biorą udział dwa trzyosobowe zespoły które zastały wyłonione w podczas eliminacji szkolnych. Trzeba odpowiedzieć na dwadzieścia pytań testowych i skutecznie rozwiązać dwa zadania logistyczne. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia 🙂

Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content