Promocja książki pana Grzegorza Piotrowskiego
15691
post-template-default,single,single-post,postid-15691,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Promocja książki pana Grzegorza Piotrowskiego

Promocja książki pana Grzegorza Piotrowskiego

W Andrzejkowy wieczór w Miejskim Domu Kultury miała miejsce niecodzienna uroczystość: promocja książki pana Grzegorza Piotrowskiego, nauczyciela języka polskiego i historii w naszej szkole. „Pięć dróg. Krajobraz kulturowy Skórcza i okolic” ( tak jak wiele innych publikacji) zostało wydane przez Towarzystwo Przyjaciół Skórcza i Ziemi Kociewskiej. Prezes Towarzystwa pan Rafał Kosecki przywitał gości i wygłosił laudację. Na uroczystość przybyło wielu mieszkańców naszego miasta i okolic. Nie zabrakło też przedstawicieli władz powiatowych i miejskich: pana Kazimierza Chyły i pana Partyka Gabriela i pana Janusza Koseckiego. Dużą grupę gości stanowiły osoby związane z naszą szkołą: nauczyciele i pracownicy razem z panem dyrektorem Tomaszem Piechowskim oraz uczniowie, wychowankowie i absolwenci.

Spotkanie uświetnił występ Agaty Hoduń i Joanny Piskorskiej ( części zespołu Familia HP ). Młode wokalistki przy akompaniamencie gitary zaśpiewały kilka utworów m. in. do tekstów ks. Janusza Stanisława Pasierba, Karola Wojtyły czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Uczestnicy spotkania mogli nabyć książkę i otrzymać autograf autora. „Pięć dróg. Krajobraz kulturowy Skórcza i okolic” nie jest pierwszą publikacją pana Grzegorza Piotrowskiego. Mamy nadzieję, że też i nie ostatnią. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content