List gratulacyjny od Burmistrza Miasta dla Andrzeja Łaskiego
15687
post-template-default,single,single-post,postid-15687,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

List gratulacyjny od Burmistrza Miasta dla Andrzeja Łaskiego

List gratulacyjny od Burmistrza Miasta dla Andrzeja Łaskiego

24 listopada, na XXI sesji Rady Miejskiej w Skórczu, miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Burmistrz Miasta, pan Janusz Kosecki wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej panem Krzysztofem Czapiewskim złożyli gratulacje tyczkarzom związanym z naszym miastem.  Miło mi poinformować, że wśród wyróżnionych sportowców znalazł się Andrzej Łaski, uczeń klasy II Technikum Logistycznego, który w ostatnie wakacje zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych w skoku o tyczce.

Wyróżnieni zawodnicy wraz ze swoim trenerem panem Kazimierzem Kasprzykiem odebrali listy gratulacyjne i drobne upominki.

Andrzejowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów sportowych 🙂

E.S.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content