Konkurs z języka niemieckiego
15685
post-template-default,single,single-post,postid-15685,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Konkurs z języka niemieckiego

Konkurs z języka niemieckiego

Dnia 21 listopada w naszej szkole odbył się konkurs z j. niemieckiego pt. ” Wiedza o krajach niemieckojęzycznych”. Konkurs  ten corocznie  cieszy  się dużą popularnością wśród młodzieży.  W tym roku został  przeprowadzony w formie testu sprawdzającego ogólna wiedzę z zakresu geografii, historii, kultury oraz zwyczajów i obyczajów krajów niemieckojęzycznych.  Celem konkursu było poszerzanie wiedzy uczniów o krajach niemieckiego obszaru językowego, wzbudzenie zainteresowania literaturą, historią, geografią i kulturą w/w krajów  oraz motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego.

Emilia Filarska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content