Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
15683
post-template-default,single,single-post,postid-15683,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

9 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, do których przystąpiło 15 uczniów. Zawody szkolne miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów: 30 pytań testowych, zadań z podstaw ekonomii i pytań o charakterze ogólnym, nawiązujących do myśli przewodniej XXX Olimpiady: „Państwo a gospodarka”.

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content