Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2016
15682
post-template-default,single,single-post,postid-15682,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2016

Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2016

4 listopada br. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie odbyła się Gala Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS 2016. Naszą szkołę reprezentowała p. Dorota Świrbutowicz. Po raz jedenasty NBP nagrodził najbardziej aktywnych nauczycieli przedsiębiorczości i ich uczniów. Uczestnicy Gali zwiedzili też Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content