Uczniowie klas wojskowych odwiedzili groby zmarłych nauczycieli
15675
post-template-default,single,single-post,postid-15675,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uczniowie klas wojskowych odwiedzili groby zmarłych nauczycieli

Uczniowie klas wojskowych odwiedzili groby zmarłych nauczycieli

2 listopada, w Dzień Zaduszny ( czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych) uczniowie klas wojskowych zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły. Znicze i kwiaty pojawiły się także pod tablicą patrona szkoły, Włodzimierza Mykietyna. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content